Profile Photo
O nas
PhotShot to dwóch zapaleńców z głowami pełnymi pomysłów - Kuba Sarata i Adam Pliszyło. Witamy na naszym blogu!
TEDxKraków vol 2

Kliknij TUTAJ żeby skomentować lub polubić :)

TEDxKrakw vol 1

Kliknij TUTAJ żeby skomentować lub polubić :)

TEDxKrakówLive

Jeśli jeszcze nie znacie konferencji TED (Technology, Engineering, Design) to powinniście bardzo szybko nadrobić te braki. TED to konferencje rozpowszechniające niesamowite pomysły a jednocześnie jedna wielka kopalnia inspiracji :)

W Krakowie prężnie działa lokalny TEDxKraków, który na przełomie lutego i marca zorganizował transmisję z globalnego TED2012 w Kalifornii. Jak zwykle zaprezentowano mnóstwo oszałamiających projektów. Między innymi ten opad szczęki - inteligentne latające miniroboty - zobaczcie sami!.

Powyżej kilka zdjęć z wydarzenia a więcej o idei TED oraz mnóstwo świetnych prezentacji znajdziecie na ich stronie - TED.com.


Kliknij TUTAJ żeby skomentować lub polubić :)

No i po urodzinach - PhotShot ma już oficjalnie rok! :]

Ależ to był intensywny wieczór! Cały Betel nasz, Was całe tłumy a my biegamy od stolika do stolika żeby z każdym zamienić choć kilka słów :) No i jeszcze prezentacja - podsumowania i nowości.

Co działo się w sobotę wieczorem w Betelu na Pierwszych urodzinach PhotShot? :)

Adam zaczął od ekspresowego podsumowania minionego roku. Na pierwszy ogień poszedł nasz facebookowy fanpage. 656 fanów, 55 Piątkowych Kadrów, 9 Dwóch Spojrzeń i oczywiście Konkurs na dzień dziecka. Nie zapomniał też o warsztatach na Krakonie. Cały rok pracy z Wami i dla Was.

Później rolę prezentera (prawie że telewizyjnego ;) ) przejąłem ja (Kuba) i zająłem się nowościami i niespodziankami.

Zacząłem od zmian na naszej stronie. Nowy zestaw zdjęć i nowa kategoria - miejsca. Postanowiliśmy poszerzyć o nią nasze portfolio żeby dzielić się z Wami również wspaniałymi krajobrazami, które zdarza się nam czasem fotografować. Niezależnie czy jest to zaraz za domem, za rogiem czy na drugim końcu świata.

W prawym górnym rogu strony pojawił się również nowy odnośnik do Bloga ale skoro to czytacie to już go poznaliście ;] Będą się tu pojawiać szersze niż dotychczas, relacje z tego co robimy a dziać będzie się dużo. W roku #2 ukierunkowujemy się na projekty fotograficzne. Będą też warsztaty i nowe produkty foto. Krótko mówiąc - “będzie się działo”!. Pierwszy projekt już na wiosnę.

Dzięki ogromnej pomocy chłopaków z Untitled Kongdom mogliśmy Wam w sobotę zaprezentować PhotShot folio czyli nasze mobilne portfolio na platformę iOS (iPhone’y, iPady etc). Aplikację zgodził się dla nas przedstawić Piotr Zając - dyrektor i współwłaściciel Untitled Kingodm. O apce będziemy pisać więcej jak tylko pojawi się w AppStore. Obecni w sobotę mogli sobie ją pooglądać na krążących iPadach :) Więcej w tym temacie najpewniej już w przyszłym tygodniu.

Na prawie koniec nareszcie mogliśmy przedstawić efekty konkursu na dzień dziecka czyli sesję “Po latach” Kamili Kaźmierczak. Więcej na ten temat przeczytacie w osobnym poście.

Trzeba kończyć z pompą więc na finał zostawiliśmy największy smaczek wieczoru czyli kinografiki ;) Zajrzyjcie do chomika i poczytajcie czym to się je (kinografiki nie chomika ;D ) i o co w ogóle chodzi.

Kilka osób było zainteresowanych naszą prezentacją. Bardzo polecamy Prezi.com bo jak sami widzieliście daje spektakularne efekty. Zapraszamy do oglądnięcia naszej prezentacji TUTAJ

No i oczywiście nie możemy zapomnieć o torcie a raczej tortach - czterech! :D Dziewczyny jesteście wielkie! :D

I na koniec:

Kuba

Każdy pierwszy rok jest ciężki ale mam nadzieję, że teraz będzie już tylko z górki ;) Dzięki Wam serdeczne za wyzwania, którymi wypełniliście nam ten rok. Bez tego to po prostu nie byłoby to samo. Czekamy na więcej! Jeszcze raz Hi5!

Adam

Kiedy wpadliśmy na pomysł ‘PhotShot’ nie wiedzieliśmy na co mamy się szykować, jak zacząć i w którą stronę powinniśmy spoglądać. Po roku działalności, wypracowania sobie sposobów współpracy (wzajemnej jak i z klientami) mogę powiedzieć, że mniej więcej już wiemy :). Dzięki za wsparcie, nic daje takiego kopa jak słowa "fajne zdjęcie, Spazz!".

A jak Wam się podobało na naszych pierwszych urodzinach? Czekamy na Wasze opinie, sugestie i wrażenia w komentarzach i mailach oraz oczywiście na Facebooku!


Kliknij TUTAJ żeby skomentować lub polubić :)

Za zdjęcia dziękujemy Kasi Szczepan :)